Hemen Arayın: 0545 579 0707

Manavgat Oto Kurtarma

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Manavgat Oto Kurtarma

Manavgat Oto Kurtarma : 0507 058 80 00 

Teknolojik alt yapı açısından uzman bir kadro ile Manavgat oto kurtarma hizmeti vermekteyiz. Kurumsal alt yapımız ekonomik artılarla çekici hizmeti sunar.


Profesyonel Kurtarma Nedir?

Kurtarma çalışmaları yolda kalan kişilerin araçlarının çekici hizmeti ile zor durumdan çıkarılması olarak düşünülebilir. Bu işlem yapılacağında standart belirli bir işlem uygulaması düşünülmemelidir. Çünkü yapılacak kurtarma işlemlerinde zorluk durumu tespitine göre anlık çözümler de geliştirmek gerekebilir. Bir yerdeki araç çekim işlemi kolaylıkla yapılacak bir alandayken, diğer bir yerde zorlu arazi koşullarında çekim gerekebilir. Bazen araç sığmadığı için dar sokaklara çekici kurtarma aracı girememektedir. Bu gibi hallerde ek çözümler sunmaktayız. 

Hangi Beldelerde Hizmet Veriyoruz?

Manavgat Oto Kurtarma : Firmamıza Manavgat’a yakın birçok beldede hizmet vermekteyiz.  Arama için Side, Serik, Aksu, Okurcalar, Avsallar gibi yerlerden gelen talepleri olabildiğince hızlı şekilde karşılamaktayız. Daha uzak mesafelerde de zaman farkı da dikkate alınarak hizmetler verilmektedir. Bazı yol kesişim noktalarında başka bir oto kurtarıcı yakın mesafeye rağmen hizmet vermediğinde bize başvuru yapabilirsiniz. Genel olarak çözümcü ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Gün içerisinde 7/24 başvuru yapabilirsiniz. 


Oto Kurtarma Ücretleri

Talep ettiğiniz oto kurtarma hizmetlerinin bir bedeli vardır.  Bu bedeli belirlerken birçok kriter etkili olmaktadır. Yani Manavgat oto kurtarıcı için ne kadar mesafeden talep olduğu ve işlem zorlukları, araç sayısı gibi etkenler belirleyicidir. Kiraladığınız çekici aracının büyüklüğü önemli bir detaydır. Farklı büyüklüklerde geniş bir filoya sahibiz. Bu filomuzun büyük ve kapsamlı olması, çözüm açısından daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Oto kurtarma hizmetlerinde bazen ortalama otomobiller araca yerleştirilirken bazen de büyük minibüs gibi araçlar kurtarılacak olabilir. Hangi tür araç olursa bununla alakalı size gereken yönlendirme yapmaktayız.

Oto Kurtarma İçin Nasıl Araç Belirleniyor?

Nasıl bir araç belirleneceği konusunda sizden gelen taleplere göre bir işlem yapılmaktadır. Oto kurtarma için öncelikle bize araç markası ve modelini söylemelisiniz. Ayrıca hangi yerde ne durumda olduğunuzu da size sorulan sorulara göre yanıtlamalısınız. Araç belirlemek için bu başlangıç bilgileri son derece önemlidir.

Akü Açısından Oto Kurtarma Ve Önemi

Araç kullanımı esnasında akü istem dışı bitmişse, yolda devam etmeniz zor bir hal alacaktır. Bu yüzden yol destek ekibimizle size bulunduğunuz alanda akü desteği sağlamaktayız. Oto kurtarma hizmetleri talebinize yakıt açısından da yanıt veriyoruz. Uzak mesafede olan benzin satış alanları nedeniyle yakıt almanız mümkün değilse, bu durumda oto kurtarma ekibi olarak yakıt takviyesi de sağlamaktayız.

Lastik Yardımı İçin Talepler

Manavgat oto çekici Yol yardım hizmetlerimizin kapsamında zor durumda kalan müşterilerimize lastik desteği sağlamak da vardır. Yedek lastiğiniz yoksa ve yolda kriz içerisindeyseniz bu lastik talep yol yardım işlemlerine yönelik bizi arayabilirsiniz. Sizlere başvuru yaptığınız tüm konularda en iyi şekilde destek olmak istemekteyiz.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-67102820-4');