Hemen Arayın: 0545 579 0707

Alanya Wc Tıkanıklığı

Anasayfa / Hizmetler / Alanya Wc Tıkanıklığı

Tuvalet Tıkanıklıkları İle Baş Etme Yolları


            Kullanıcı hatalarına bağlı olarak ya da su da erimeyen, kalitesiz tuvalet kağıtlarının tuvalet deliklerine atılması ile wc tıkanıklığı sorunları oluşabiliyor. Bunların dışında süngerler, pedler, ıslak mendiller ya da inşaat halinde dökülen molozlarda tıkanmalara neden olabilir. Eğer bu durum çok sık yaşanıyor ise bu durumun nedeni alt yapı sorun olabilir. Bu alanda yılda bir kez tesisat bakımının yapılması daha sağlıklı kullanımlar oluşturacaktır. Tıkanıklık durumunda geri tepme sorunları oluşabilir. Bu da oldukça büyük bir sorun ile sizi karşı karşıya bırakabilir.

WC Tıkanmasının Nedenleri


            Tuvalet boru hattına atılmaması gereken cisimlerden dolayı tıkanıklıklar yaşanabiliyor. Klozet, lavabo gibi giderlerin atık su boruları farklı nedenlerden dolayı tıkanabilir. Kanalizasyon sistemlerinin belirli aralıklarla açılması ve su tahliyesinin kolaylaştırılması adına bakım çalışmalarının yapılması çok önemlidir. Bu alanda tuvalet tıkanıklığı açma çalışmalarımız ile kanalizasyon ve su tahliyesi arasındaki bağlantılar daha sağlıklı bir şekilde devam edecektir. Esasında tuvalet kullanımlarında hiçbir kağıdın klozete atılmaması gereklidir. Bu gibi cisimler birikerek zaman içerisinde tıkanıklıklar oluşabilir.

            Tıkanıklıkların oluşması sağlıksız kullanımlar oluşturabilir, bu da bu sağlıksız ortamlarda çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu alanda farklı atıkların tuvalet giderlerine atılması da tıkanıklıklar ortaya çıkarır. İşin kolayına kaçmadan bu tip atıkların çöpe atılması gider borularının zamanlı, zamansız tıkanmasının önüne geçer. Tıkanmalardaki bir sebepte yanlış boru kullanımı olmaktadır. Gider borularında dar boru seçimi, uygun olmayan montajlarla birleştiğinde sık sık tıkanıklık sorunlarına neden olabilir.

Alanya bölgesi WC Tıkanıklığı Nasıl Açılır?


            Bireysel olarak kullandığınız metotlar hem sağlıksız, hem de tehlikeli olacaktır. Bu nedenle kullandığımız teknolojik imkanlar ile yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını çok daha kolay ve hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Öncelikle tıkanıklığın nedeni bulmak çok önemlidir. Bunun için teknolojik görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Kullandığımız kameralı sistemler ile tıkanıklığın oluştuğu nokta anında analiz edilmektedir.

            Tıkanıklık oluşan alandaki maddenin yapısının incelenmesinin ardından bu maddeleri parçalama ya da eritmek için gerekli ekipmanları hazırlamaktayız. Bu alanda yapılan klozet tıkanıklığı açma çalışmalarında gerekli robotlara başlık kısımları takılarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullandığımız bu sivri uçlar sayesinde parçalama yapılarak tıkanıklığı açma çalışmaları sürdürmekteyiz. Bu çalışmalarımızda kamera sistemleri de kullanmakta ve bu şekilde yapılan çalışmaları adım adım takip etmekteyiz.
 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone