Hemen Arayın: 0545 579 0707

Alanya Logar Tıkanıklığı Açma

Anasayfa / Yazılar / Alanya Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı günümüzde en çok yaşanan sorunlardan bir tanesidir. Özellikle büyük konutlar da en sık görülen bir problemdir. Hem belediyelere ait hem de sitelere ait logarlar bulunur ve bunlara müdahale edilmediği zaman tıkanmalar meydana gelir. Logar kuyuları genelde belli aralıklarla açılır. Tıkanma meydana geldiği zamanda erkenden müdahale edilir.

Logar Tıkanması Neden Olur?

Logar tıkanması genelde bina ve siteler de biriken atık sulardan meydana gelir. Kanalizasyon gibi olsa da aslında logar tıkanıklığına sadece site sakinleri bakar ve müdahale edilmesi gerekir.

  • Logar tıkanıklığının en büyük sebebi borulara başka cisimlerin girmesidir. Özellikle binalarda tuvalet tıkanması meydana geldiği zaman logar da tıkanır.
  • Tuvalet kağıdı veya peçete gibi malzemelerin atılması,
  • Yeni binalar da inşaat kalıntılarının boruları tıkaması,
  • Çocuk oyuncakları gibi daha birçok yabancı cisimlerinde atılması logar tıkanmasına yol açar.

Logar tıkanıklığını engellemek için mutlaka bu gibi yabancı cisimleri atmaktan kaçınmak gerekiyor.

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Logar tıkanıklığını açmak için bu alanda hizmet veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalarla anlaşmak çok önemlidir. Gelen firmalar tespit eder ve gerekli çalışmalara da başlanır. Özellikle alanya logar tıkanıklığı açma gibi alanında hizmet veren birçok firmalar bulunur.

Bu firmalar gelerek cihaz kameraları ile birlikte görüntüleme yaparlar. Bu kamera sayesinde tüm lağım bölgesi de incelenir. Bodrum kat kısmından inceleme yapıldığı için tıkanıklığı açmak için de çeşitli robotlar kullanılır. Daha sonra tıkanan alan açılmış olur.

Logar Tıkanması Tehlikeli Mi?

Logar tıkanması genelde birçok konut da meydana gelen bir durumdur. Ancak bu gibi durumlar meydana geldiği zaman kötü kokular oluşmaya başlar. Bu nedenle kişilerin tuvalete yabancı cisimleri atmaktan kaçınması gerekir. Aksi durumda tıkanmalar artar ve tuvalet taşması da zamanla meydana gelir.

Firmalar Güvenilir Mi?

Logar tıkanıklığı açmak için hizmet veren firmalar genellikle uzun yıllardır bu işi yaptıkları için herhangi bir sorunda yaşanmaz. Ancak bu gibi firmalardan hizmet almadan önce mutlaka iyi bir şekilde araştırma yapmak gerekir. Böylelikle bir sorunla da karşılaşmamış olursunuz.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone