Hemen Arayın: 0545 579 0707

Alanya Koltuk Ve Kanepe Yıkama

Anasayfa / Hizmetler / Alanya Koltuk Ve Kanepe Yıkama

Alanya Koltuk Ve Kanepe Yıkama

 

            Yaşam alanlarının en önemli parçalarından biri olan koltuklar, günün yorgunluğunu atmak için de aranan ev eşyalarından biridir. Uzun yıllar kullanılan ve evin vazgeçilmezi olan koltukların, bakımının da zaman zaman yapılması hijyen açısından gereklidir. Bunun için profesyonel alanya koltuk yıkama hizmeti almakta yarar bulunuyor.

 

 Derinlemesine Temizlik

 

            alanya Koltuk temizleme hizmeti vermekte olan firmamız, deneyimli kadrosu ile koltuklarınızı, derinlemesine temizleyerek sizlere ve sevdiklerinize daha hijyenik bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor. Sıradan ekipmanlar ile koltukların temizlenemeyeceğinin farkında olan firmamız bu işlem için buharlı yıkama ekipmanlarından yararlanmaktadır.

 

            Buharlı koltuk ve kanepe yıkama sayesinde eşyalar daha iyi temizlenirken eşyaların, yıpranması ya da zarar görmesi engellenmektedir. Koltukların üzerindeki kirler, zaman içerisinde yerleşerek çıkması zor bir hale gelebilir. Hatta bu lekeler, bir süre sonra koltuğun bütününde renk değişimine dahi sebep olabilir. Evde sıradan temizleme işlemleri ile yerleşmiş lekelerin çıkarılması mümkün değildir. Bu neden ile belli aralıklar ile profesyonel bir ekipten yardım almanızda yarar bulunuyor. Daha temiz bir yaşam alanı için yıkama işlemlerini yılda en az iki defa yaptırmanızda fayda var.

 

 Deneyimli Kadro

 

            Firmamız, verdiği hizmetlerin tümünde deneyimli bir ekip ile çalışmaktadır. Böylece hizmetlerinde aksaklıklara ya da kötü sürprizlere yer vermemektedir. Koltuk, kanepe gibi eşyaların temizliği yapılmadan önce mutlaka ürünün kumaşı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bu sayede yıkaması yapılacak olan eşyaya özel temizlik malzemeleri tercih edilecektir. Temizlik maddelerinin, doğru tercih edilmesi temizliğin daha başarılı sonuç vermesine yardımcı olurken bir yandan da eşyaya zarar vermesi de engellenmiş olacaktır.

 

            Buharlı yıkama öncesinde koltukların tozu öncelikle alınmaktadır. Daha sonra ise köpükleme işlemi başlatılır. Bu işlem de tamamlandıktan sonra durulma işlemi ile temizlik sona ermektedir. Yıkama öncesinde koltuklarda, herhangi bir yerleşmiş leke bulunuyorsa bu bölgeye daha özel bir temizleme işlemi uygulanarak lekenin çıkarılması sağlanır. Yıkama işleminden sonra, koltukların hızla kuruyabilmesi için de vakumlama yapılmaktadır. Koltuk ya da kanepe temizliği konusunda hizmet veren firmamız tercih etmeniz halinde kumaş dokuya sahip olan sandalyelerin temizliğini de gerçekleştirebiliyor. alanya Sandalye yıkama işleminde de tıpkı koltuklarda olduğu gibi öncelikle kumaş yapısı belirleniyor.

 

 

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-67102820-4');