Hemen Arayın: 0545 579 0707

Alanya Koltuk Temizleme

Anasayfa / Hizmetler / Alanya Koltuk Temizleme

Alanya Koltuk Temizleme

 

            Çıkmaz denen her türlü lekenin temizlendiği profesyonel hizmetlerimiz sayesinde, yaşam alanlarının konforu sayılan koltuklar her zaman temiz ve yeni görünümlü kalır. Müşterilerimiz için günün en uygun saatinde özenle tamamlanan  alanya koltuk temizleme işlemlerinin ardından dışarıdan eve taşınan toz ve kirler kolay bir şekilde yok edilir.

 

 Sağlıklı Bir Yaşam Alanına Merhaba!

 

            Eve döndüğünüzde sağlıklı ve huzurlu bir ortamda dinlenmek ve yeni gün için enerji depolamak istiyorsanız koltuklarınızın her zaman temiz olması gerekir. En kısa süreler içinde en ekonomik bütçelerle tamamladığımız alanya kanepe temizleme işleminin sonucunda mobilyalarınız ilk aldığınız günkü görünümlerine kavuşurlar.

 

            Koltuk, minder ve yataklarda oluşan mayt, bakteri ve akar temizliğinde en üstün kalitenin sağlandığı hizmetlerimiz sayesinde ev dekorasyonunda kullanılan her türlü tekstil ürünü zarar görmeden temizlenmiş olur.

 

 * Profesyonel ekipler

 * Son teknoloji ürünü makineler ve

 * Yüksek buhar gücü eşliğinde tamamlanan leke çıkarma ve temizlik işlemleri sayesinde evinizde aradığınız konfora kavuşabilirsiniz.

 

            Ailenizle geçireceğiniz mutlu ve keyifli günlerin sonunda koltuklarınızın üstünde oluşan lekeler canınızı sıkıyorsa Alanya ve çevresine sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Çevreyle uyumlu deterjanlar eşliğinde yapılan çalışmaların sonunda bebek, çocuk ya da minik ev canlılarının koltuklar üzerinde yarattığı kir ve lekeler kolay bir şekilde çıkarılır.

 

 Koltuğunuza Sinmiş Kötü Kokulara Son!

 

            Profesyonel ekipmanlarla tamamladığımız temizlik işleminin ardından koltuklara sinmiş kötü kokulara da elveda diyebilirsiniz. Koltuk kumaşına ve süngerine sinen kötü kokuların yanı sıra inatçı kirlerin de yok edildiği işlemlerde buharın gücünü yeniden keşfedebilirsiniz. Buharlı ve fırçalı yıkama tekniklerinin kullanıldığı işlemler sayesinde bakteri temizliği de etkili bir şekilde tamamlanır. Profesyonel alanda kullanılan buhar makinelerimizin aksesuar ve ilave aparatları sayesinde alanya çekyat temizleme, yatak, boydan boya halı, sandalye ve koltuklarınız mevsim şartlarına uygun olarak temizlenir.

 

            Özellikle alerjik hastalığı olanların, evinde bebek ya da yaşlı bakanların ve titiz bir yapıya sahip olanların tercih etmesi gereken hizmetlerimiz kapsamında evler ve iş yerleri için en ideal temizlik eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olur. Her zaman temiz, ferah, konforlu ve yeni evlerde yaşamak için siz de ekiplerimizi arayabilir veya online rezervasyon yaptırarak koltuklarınızı değiştirme masrafından kurtulabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-67102820-4');