Hemen Arayın: 0545 579 0707

Alanya Halı Yıkama

Anasayfa / Hizmetler / Alanya Halı Yıkama

Alanya Halı Yıkama

 

            Ev dekorunun tamamlayıcı parçası gibi görünse de halılar, günlük yaşam alanlarında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Evin en çok kullanılan eşyası olması nedeni ile de aslında en sık kirlenen eşyası olarak da tanımlanabilir. Bu neden ile halılar, her daim hijyenik kalamayabilir. Halıların hijyenik kalabilmeleri için zaman zaman bakımının yapılmasında yarar vardır. Fakat halı temizleme işlemi ev ortamında yapıldığında istenen hijyeni sunmayabilir. Bu gibi durumlarda, işini iyi yapan profesyonel bir ekiple çalışmanız gereklidir.

 

 Maksimum Temizlik

 

            Derinlemesine ve anti bakteriyel bir temizleme hizmeti almak isteyenlerdenseniz, mutlaka bu alanda deneyimi bulunan bir ekipten yardım almalısınız. Firmamız, uzun yıllardır sektörde bulunmanın vermiş olduğu tecrübe sayesinde çalışmalarından her daim başarılı sonuçlar elde etmiştir. alanya Halı yıkama hizmetleri verirken klasik yöntemlerin ötesinde daha teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Böylece sizler de daha temiz bir sonuç elde edebilirsiniz.

 

            Gün içerisinde pek çok lekeye maruz kalan halılar, özellikle buharlı temizleme yöntemi sayesinde artık tüm lekelerinden rahatlıkla arındırılmaktadır. alanya Halı buharlı yıkama, işlemi ile halılarınızı daha uzun süre temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Temizleme işleminden önce halı üzerinde bulunan muhtemel; kıl, toz ya da tüy gibi etkenleri ortadan kaldırmak için süpürme yapılmaktadır. Böylece halılar, her türlü yabancı maddeden arındırılarak yıkamaya hazır bir hale getirilir.

 

 Kısa Sürede Verimli Sonuç

 

            Buharlı temizleme işlemi, klasik yıkama yöntemlerine nazaran daha kısa sürede temizliğin tamamlanmasını sağlar. Buharlı alanya halı temizleme yönteminde, suyun sıcaklığı oldukça yüksek tutulmaktadır. Böylece halıda bulunan bakteriler de öldürülmüş olur. Sıcak su basınçla birleştirilerek halıya verildiği için halı üzerinde bulunan kirler anında parçalanacaktır. Daha sonra, parçalar halinde bulunan kirler vakum makinesi ile halının üzerinden temizlenmektedir.

 

            Yıkama işlemi için kullanılan sıcak suyun içerisinde halının cinsine uygun bir temizleyici deterjan ve solüsyon da bulunmaktadır. Bu sayede halılar tam anlamı ile temizlenirken, uzun süre evinizde ferah bir koku da oluşacaktır. Buharlı temizleme ile sadece lekeler değil aynı zamanda alerjen yapan maddeler de halı yüzeyinden arındırılmış olacaktır. Size de sağlıklı bir yaşam alanında bulunmanın verdiği güvenin tadını çıkarmak kalacaktır.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-67102820-4');