Hemen Arayın: 0545 579 0707

Alanya Buharlı Koltuk Yıkama

Anasayfa / Hizmetler / Alanya Buharlı Koltuk Yıkama

Alanya Buharlı Koltuk Yıkama

 

            Gün içerisinde, en çok kullanılan eşyalar arasında koltuk ve kanepeler bulunuyor. Her daim hijyenik bir ortam sağlamak amacı ile de belli dönemlerde koltukların temizliğini yaptırmakta yarar vardır. Evde, kendi imkanlarınız ile yapılan koltuk yıkama işlemi ile deneyimli ekipler yardımı ile yapılan temizlikten alınacak olan sonuçlar farklıdır.

 

 Profesyonel Temizlik

 

            Firmamız, koltuk temizleme hizmetlerini sektör için geliştirilmiş olan teknolojik ekipmanlardan da destek alarak vermektedir. Bu neden ile sıradan ekipmanlar yerine daha derinlemesine bir temizlik sunmakta olan buharlı temizlik hizmeti vermektedir. alanya Buharlı koltuk temizleme hizmeti sayesinde koltukların kumaşlarında yıkamadan kaynaklanan bir yıpranma söz konusu olmayacaktır.

 

            Buharlı temizleme işlemi yapılmadan önce koltuk yüzeyinde herhangi bir toz bulunmaması adına koltuklar özenle süpürülmektedir. Daha sonra ise sıcak buhar yardımı ile koltuklar temizlenmektedir. Fakat koltukların yıpranmasını en aza indirgeyerek uzun süreli bir kullanımın önünü açmak adına kullanılacak olan temizleyici ürünlerin doğru olarak seçilmesi gerekir. Bunun için ise buharlı koltuk yıkama hizmeti vermeden önce, deneyimli ekip arkadaşlarımız koltukların kumaş türünü öğrenmektedir. Çünkü farklı kumaşlar için farklı temizlik ürünleri tercih edilmelidir. Tüm bu detaylar daha kaliteli bir hizmet vermek adına firmamız tarafından düşünülmektedir.

 

 Uzun Ömürlü Hijyen

 

            Evde yapılan temizleme işlemlerinde genellikle kirler koltuğun içine gömülmektedir. Bu da yanlış uygulama ve teknik ekipman yetersizliğinden kaynaklanır. alanya Buharlı koltuk yıkama işleminde ise bu tür problemlerle karşılaşmayacağınız gibi yapılan temizliğin etkisini uzun süre fark edersiniz.

 

            Yıkama esnasında, makineye koltuktan çekilen su sürekli olarak takip edilmektedir. Koltuktan çekilen su temiz olana kadar bu işleme devam edilmektedir. Eğer bu işlem dikkatli yapılmazsa, kuruduktan sonra koltuk üzerinde yüzeysel lekelenmeler ortaya çıkabilir. Verimli bir temizlik için yıkamanın her aşaması büyük bir dikkat ile tamamlanmaktadır.

 

            alanya Buharlı kanepe yıkama işlemi, yaklaşık olarak 2 saat içerisinde tamamlandığı için günün geri kalan kısmında evinizin diğer işlerini yapabilirsiniz. Ayrıca yıkama sonrası vakumlama işlemi çok iyi yapıldığı için kanepe ve koltuklar kısa süre içinde kuruyacaktır. Donanımlı ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile firmamızdan aldığınız hizmetin kalitesini hemen fark edeceksiniz.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0242) 255 01 07

Copyright © 2018 MGS YAPI. Her Hakkı Saklıdır.
Top Phone gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-67102820-4');